HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

Değişen iklim şartlarına rahatlıkla uyum sağlayabilen, içindeki kimyasal formülü ile; buzlanma, yosun tutma, nem, rutubet, vs. gibi koşullarda da deformasyon sağlamayan KLY ürünleri; yurt genelindeki satış ağının yanı sıra başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere, Gürcistan, Cezayir, Irak ve Somali gibi ülkelerde de satış operasyonları ile ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor.

Pazar hedeflemesinde; ihracatı temel alarak yerli ve milli ürünlerimizin yurt dışı pazarlarda da hak ettiği yerlere gelmesini ve sürdürülebilir olmasını hedeflemekteyiz.


Tarihçe

2009 yılında KLY ISI YALITIM adıyla hazır sıvalı dekoratif yalıtım ürünleri üretimiyle iş hayatına başlayıp,2013 yılında sektörünün önde gelen firmalarından birisi haline gelen KLY,2020 yılında yeni tesisiyle ürün portföyünü ‘’Taş yünü Dekoratif Yalıtım Ürünleri Isı & Ses Yalıtımı’’ alanına genişletip, ticari faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve uluslararasi alanda inovatif ürünerle ihracata yönelik saygın, güvenilir ve lider şirket olmak.


Misyonumuz

Sürdürülebilir iş hayatı anlayışıyla; inovatif, enerjik, güvenli, verimli, kaliteli ürünleri alıcılarıyla buluşturarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Kalite Politikamız

EPS ve taş yünü ürünlerle ; sektörün öncü firmalarından olan KLY olarak genel kalite politikamız; çalışanlarımız , müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz olmak üzere bir bütünlük içerisinde; Müşteri memnuniyeti, kalite, ekip çalışması, verimlilik sağlamaktır.

KLY ISI YALITIM

Bugün itibari ile;

24

Çalışan

216

Ürün

6

Satış Noktası

11

Ülke


İNSAN KAYNAKLARI

İş başvurularınız için CV' nizi gönderebilirsiniz.

 
KLY ISI YALITIM

Bugün itibari ile;

24

Çalışan

216

Ürün

6

Satış Noktası

11

Ülke


İNSAN KAYNAKLARI

İş başvurularınız için CV' nizi gönderebilirsiniz.

 
FOTOĞRAFLAR
Hakkımızda

EPS Kesim Fabrikamız

Hakkımızda

Taşyünü Kesim Fabrikamız


 
BİZE ULAŞIN

Yerli ve Milli üretimimiz olan;
Çevre dostu ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın.

×